tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Tennis in Greece | Τα νέα του Τένις | Greek Tennis News

 

3ο Ε1 2017: Τελικά Αποτελέσματα (Pics)

E-mail Εκτύπωση

taramonlis raptis 1
Δείτε τα τελικά αποτελέσματα του 3ου Ε1 Πρωταθλήματος 2017, που ολοκληρώθηκε με επιτυχία στους, Α.Σ.Α Θεσ/νικης, Ο.Α Θεσ/νίκης και Α.Ο.Α Λε Ρακετ, καθώς και πλούσιο φωτογραφικό υλικό με τους αθλητές.

Τελευταία Ενημέρωση: 20 Ιουλίου, 12:20

Αποτελέσματα | Φωτογραφίες | ΠρόγραμμαΛίστες Αποδοχής | Sign - In | Προκήρυξη - Φόμα Δήλωσης

 Αποτελέσματα

Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12   Χρήστος Σπύρου (Α.Ο Μέγας Αλέξανδρος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12   Άρτεμις Ασλανισβίλι (Α.Ο.Α Αστέρας Θεσ/κης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Ευάγγελος Κυπριώτης (Ο.Α Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Βασιλική - Νικολία Καμπά (Ο.Α Γουδή)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Δημοσθένης Ταραμονλής (ΑΣ Νηρέας Βέροιας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16  Ελένη Φασουλά (Α.Ο Γλυφάδας)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12   Ευγένιος Βασιλάκης (ΑΣ Ν. Βουτζά Προόδος)
Χρήστος Σπύρου (Α.Ο Μέγας Αλέξανδρος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12    Άρτεμις Ασλανασβίλι (Α.Ο.Α Αστέρας Θεσ/νίκης)
Σοφία - Μαρία Παπαχρήστου (Α.Σ.Α Πανοράματος Πυλαίας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Φίλιππος Αστρεινίδης (Α.Ο.Α Παπάγου)
Γεώργιος Βάλαρης (Α.Ο.Α Παπάγου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Ελευθερία Κούσουλα (Α.Ο.Α Παπάγου)
Νικολέτα Παρετζόγλου (Ο.Α Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Κωνσταντίνος Ράπτης (Σ.Α Ραφήνας)
Φίλιππος Ζαχιώτης (Γ.Ο Περιστερίου Παλάσκας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Ιωάννα Γιαννακού (Α.Ο.Α Λε Ρακέτ)
Νικολέττα Αγγελάκη (Ο.Α Νίκαι Λάρισας)
Προκριματικό Ταμπλό
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Ολοκληρώθηκαν

Φωτογραφίες

taramonlis raptis 2
Αγόρια 16 ετών

1η Θέση: Δημοσθένης Ταραμονλής (ΑΣ Νηρέας Βέροιας)
2η Θέση: Κωνσταντίνος Ράπτης (Σ.Α Ραφήνας)

 

kipriotis 1
Αγόρια 14
1η θέση: Ευάγγελος Κυπριώτης (Ο.Α Αθηνών)
2η θέση: Γιάννης Σταμούλος (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)

 

 Για να δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Κυριακής 15 Ιουλίου πατήστε στους παρακάτω συνδέσμους:

 Πρόγραμμα
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Σ.Α Θεσσαλονίκης (16/07)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Θεσσαλονίκης (16/07)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Ο.Α Λε Ρακετ (16/07)

 

Για να δείτε τις λίστες αποδοχής των αγώνων πατήστε των παρακάτω σύνδεσμο:

 Τελικές Λίστες Αποδοχής
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Τελικές Λίστες Αποδοχής

Δείτε αναλυτικά το Sign - In του 3ου Ε1 Πρωταθλήματος 2017:

A.O.A Λε Ρακετ
  Μονά Προκριματικό Ταμπλό  Μονά Κυρίως Ταμπλό Διπλά Κυρίως Ταμπλό
 Αγόρια 12 Πέμπτη 13/07
08:15 - 08:45
Παρασκευή 14/07
08:30 - 09:00
 
Κορίτσια 12 Πέμπτη 13/07
12:00 - 12:30
Παρασκευή 14/07
13:00 - 13:30
 

 

O.A Θεσσαλονίκης
  Μονά Προκριματικό Ταμπλό  Μονά Κυρίως Ταμπλό Διπλά Κυρίως Ταμπλό
Αγορια 14 Πέμπτη 13/07
08:00 - 08:30
Παρασκευή 14/07
08:30 - 09:00
 
Κορίτσια 14 Πέμπτη 13/07
13:30 - 14:00
Παρασκευή 14/07
14:00 - 14:30
 

 

AΣΑ Θεσσαλονίκης
  Μονά Προκριματικό Ταμπλό  Μονά Κυρίως Ταμπλό Διπλά Κυρίως Ταμπλό
Αγόρια 16 Πέμπτη 13/07
08:00 - 08:30
Πέμπτη 14/07
08:30 - 09:00
 
Κορίτσια 16 Πέμπτη 13/07
13:00 - 13:30
Κυριακή 14/03
15:00 - 15:30
 

Για να δείτε την προκηρύξη των αγώνων και την φόρμα δήλωσης πατήστε στους παρακάτω συνδέσμους:

Προκήρυξη - Φόρμα Δήλωσης 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Προκήρυξη
http://tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/excel.gif Φόρμα Δήλωσης
 
Διαφήμιση


Διαφήμιση
O καιρός σήμερα

Διαφήμιση