tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

Junior Masters 2015 | Τελική κατάταξη

E-mail Εκτύπωση

Junior Masters 2015

Στον Ο.Α.Χαλκίδας πραγματοποιήθηκε το Πρωτάθλημα JUNIOR MASTERS Αγόρια-Κορίτσια 12, 14, 16, 18. Οι αγώνες έλαβαν μέρος από τις 4 - 7 Δεκεμβρίου στα γήπεδα του ομίλου. Δείτε την τελική κατάταξη των νεαρών αθλητών.

Τελική κατάταξη | Αποτελέσματα | Λίστα συμμετοχών | Sign-In | Προκήρυξη | Ανακοινώσεις

Τελική κατάταξη

ΑΓΟΡΙΑ 12
1 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
2 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΗΓΑΣ Α.Ο.Α.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
3 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
4 ΝΟΥΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ
5 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
6 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α.Ο.Α.ΠΑΠΑΓΟΥ
7 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ
8 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ο.Α.ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

 

ΑΓΟΡΙΑ 14
1 ΜΑΝΟΥΠΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
3 ΜΟΡΦΟΝΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
5 ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Α.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
6 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Γ.Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ
7 ΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
8 ΤΕΡΤΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.

 

ΑΓΟΡΙΑ 16
 1 ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ο.Α.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
 2 ΖΕΡΔΙΛΑΣ ΑΙΤΟΡ Α.Ο.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 3 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 4 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΚΑΔ.ΑΝΤΙΣΦ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 5 ΝΙΑΡΧΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Α.Σ.ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
 6 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α.Ο.Α.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ
 7 ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ Ο.Α.ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
 8 ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΟΣ Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ

 

ΑΓΟΡΙΑ 18
1 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΚΑΠΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΟΥΒ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
 1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
 2 ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Ο.Α.ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
 3 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Ο.Α.ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
 4 ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
 5 ΣΠΥΡΟΥ ΖΩΗ Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
 6 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Α.Ο.Α.ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ"

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14
 1 ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ
 2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ο.Α.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
 3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ Α.Ο.Α.ΠΑΤΡΩΝ
 4 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ο.Α.ΝΙΚΑΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
 5 ΝΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ο.Α.ΓΟΥΔΗ
 6 ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Α.Σ.ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
 7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Α.Ο.Α.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16
 1 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Α.Ο.Α.ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ
 2 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ο.Α.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
 3 ΤΣΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Α.Ο.Α.ΠΑΠΑΓΟΥ
 4 ΓΡΙΒΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Σ.ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
 5 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Α.Ο.ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 6 ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ ΕΛΕΝΗ Α.Ο.ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 7 ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18
1 ΜΤΣΕΝΤΛΙΤΖΕ ΕΛΕΝΗ  Α.Ο.Α.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ
2 ΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ
Ο.Α.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
3 ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Ε.Σ.Ο.ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
4 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ο.Α.ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
5 ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Ο.Α.ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Αποτελέσματα

 word Αγόρια 12 - Group A | Group B
 word Αγόρια 14 - Group A | Group B
 word Αγόρια 16 - Group A | Group Β
 word Αγόρια 18
 word Κορίτσια 12 - Group A | Group B
 word Κορίτσια 14 - Group A | Group B
 word Κορίτσια 16 - Group A | Group B
 word Κορίτσια 18

Λίστα συμμετοχών

ΑΓΟΡΙΑ 12
1 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ 195.5
2 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 ΡΗΓΑΣ Α.Ο.Α.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 160
3 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 153.5
4 ΝΟΥΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ 153
5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003 Ο.Α.ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 135.5
6 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 Α.Ο.Α.ΠΑΠΑΓΟΥ 132.5
7 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ 124.5
8 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2003 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 118

 

ΑΓΟΡΙΑ 14
1 ΜΑΝΟΥΠΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α. 388
2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α. 311
3 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2001 Γ.Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ 298
4 ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 Ο.Α.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 255
5 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α. 231
6 ΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2001 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 218
7 ΜΟΡΦΟΝΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 Α.Ο.ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 216
8 ΤΕΡΤΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α. 211

 

ΑΓΟΡΙΑ 16
 1 ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  1999 Ο.Α.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 874
 2 ΖΕΡΔΙΛΑΣ ΑΙΤΟΡ  2000 Α.Ο.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 556
 3 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  1999 ΑΚΑΔ.ΑΝΤΙΣΦ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 532
 4 ΝΙΑΡΧΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ  1999 Α.Σ.ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 442
 5 ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΟΣ  1999 Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ 436
 6 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  2000 Α.Ο.Α.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ 432
 7 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  2000 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 410
8 ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ  2000 Ο.Α.ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 394

 

ΑΓΟΡΙΑ 18
1 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1999 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 736
2 ΚΑΠΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
1999 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 595
3 ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΟΥΒ 1997 Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ 340

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
 1 ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  2003 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Ο.Α.ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 187
 2 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  2003 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 185
 3 ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  2004 Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ 145
 4 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ  2005 Ο.Α.ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 144.5
 5 ΣΠΥΡΟΥ ΖΩΗ  2003 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 139
 6 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  2003 Α.Ο.Α.ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ" 117.5

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14
 1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ  2001 Α.Ο.Α.ΠΑΤΡΩΝ 420
 2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  2001 Ο.Α.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 371
 3 ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ  2001 Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ 339
 4 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  2001 Ο.Α.ΝΙΚΑΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 325
 5 ΝΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  2002 Ο.Α.ΓΟΥΔΗ 279
 6 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΜΕΛΗ  2002 Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ 265
 7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  2002 Α.Ο.Α.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 261
 8 ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ  2002 Α.Σ.ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 228
 8 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ  2001 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 228

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16
 1 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  2001 Ο.Α.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 636
 2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ  2000 Α.Ο.ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 621
 3 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ  2000 Α.Ο.Α.ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ 606
 4 ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ ΕΛΕΝΗ  2000 Α.Ο.ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 526
 5 ΤΣΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  1999 Α.Ο.Α.ΠΑΠΑΓΟΥ 514.5
 6 ΓΡΙΒΑ ΒΑΡΒΑΡΑ  2000 Α.Σ.ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 482
 7 ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  2000 Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ 480

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18
1 ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1999 Ε.Σ.Ο.ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
735
2 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
1998 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 499.5
3 ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1998 Ο.Α.ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 495
4 ΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ 1998 Ο.Α.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 478.5
5 ΜΤΣΕΝΤΛΙΤΖΕ ΕΛΕΝΗ 2000 Α.Ο.Α.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ 422

Sign-In

Κατηγορία Ώρα sign-in
Ημέρα
Αγόρια 12 09:30-10:00 Παρασκευή 4/12
Κορίτσια 12 10:00-10:30 Παρασκευή 4/12
Αγόρια 14 11:30-12:00 Παρασκευή 4/12
Κορίτσια 14 13:30-14:00 Παρασκευή 4/12
Αγόρια 16 15:30-16:00 Παρασκευή 4/12
Κορίτσια 16 17:30-18:00 Παρασκευή 4/12
Αγόρια 18 19:00-19:30 Παρασκευή 4/12
Κορίτσια 18 17:30-18:00 Παρασκευή 4/12

Προκήρυξη

 word  Προκήρυξη

Ανακοινώσεις

ΕΦΟΑ: Πρόσκληση Αθλητών/τριών για συμμετοχή στα Junior Masters 2015 - 27 Νοεμβρίου
Στα πλαίσια της υλοποίησης του Αγωνιστικού Προγράμματος του 2015 και ενόψει της διεξαγωγής του Πρωταθλήματος JUNIORMASTERS Α/Κ 12/14/16/18, η Ε.Φ.Ο.Α. προσκαλεί τους παρακάτω αθλητές /τριες οι οποίοι είναι καταταγμένοι, σύμφωνα με την τρέχουσα Πανελλήνια Βαθμολογία (της 26/11/15) στην 1η Οκτάδα των Κατηγοριών τους να δηλώσουν την θετική ή αρνητική τους απάντηση όσον αφορά στη συμμετοχή τους στην ανωτέρω διοργάνωση, που πρόκειται να διεξαχθεί στον Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ από 04.12 έως 07.12.2015.

Παρακαλούμε οι απαντήσεις να σταλούν ηλεκτρονικά στην Ε.Φ.Ο.Α. μέχρι την Τετάρτη 02 Δεκεμβρίου 2015 και ώρα 12:00.

 

Σχετικά Άρθρα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Διαφήμιση

Διαφήμιση