tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

2ο Πρωτάθλημα Ε2 2013

E-mail Εκτύπωση

2ο Πρωτάθλημα Ε2 2013

Το 2ο πρωτάθλημα Juniors κατηγορίες Ε2 θα πραγματοποιηθεί από τις 19 - 23 Απριλίου στις έδρες που αναγράφονται παρακάτω:

Αγόρια - Κορίτσια 12
Α.Γ.Ο.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Δ΄ΕΝΩΣΗ

Αγόρια - Κορίτσια 14-16
Ο.Α.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ΄ΕΝΩΣΗ

Αγόρια - Κορίτσια 12
ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α. Ε΄ΕΝΩΣΗ

Αγόρια - Κορίτσια 14
Ο.Α.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Ε΄ΕΝΩΣΗ

Αγόρια - Κορίτσια 16
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Σ.Λ. Ε΄ΕΝΩΣΗ

Αγόρια - Κορίτσια 12
Ο.Α.ΣΥΡΟΥ Η΄ΕΝΩΣΗ

Αγόρια - Κορίτσια 14
Ο.Α.ΠΑΡΟΥ Η΄ΕΝΩΣΗ

Τελευταία ενημέρωση: Τρίτη, 23 Απριλίου, 17:10 - ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ
Νικητές
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 12
Λαμία
Φιλιππιάδα
Σύρος

Λαμία: Βασίλης Κούτσικος (Φθιωτικός Ο.Α.)
Φιλιππιάδα
: Νικόλαος Ράπτης (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος)
Σύρος: Αριστοτέλης Θάνος (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 12 ΔΙΠΛΑ
Λαμία
Φιλιππιάδα
Σύρος

Λαμία: Βασίλης Κούτσικος (Φθιωτικός Ο.Α.) / Νίκος Μανόπουλος (Φθιωτικός Ο.Α.)
Φιλιππιάδα
: Στρατής Μιχαηλίδης (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος) / Νικόλαος Ράπτης (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος)
Σύρος: Αριστοτέλης Θάνος (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης) / Ασημάκης Καραγεωργάς (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 14
Πάρος
Ιωάννινα
Βόλος
Πάρος: Δημήτρης Πιτσίνης (Ο.Α.Κερατσινίου)
Ιωάννινα
: Γιώργος Αγιούς (Κερκυραϊκή Λ.Τ.)
Βόλος: Αΐτορ Ζερδίλας (Ο.Α.Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 14 ΔΙΠΛΑ
Πάρος
Ιωάννινα
Βόλος
Πάρος: Δημήτρης Πιτσίνης (Ο.Α.Κερατσινίου)
 / Βελισσάριος Χριστοδούλου (Α.Ο.Α.Φιλοθέης)
Ιωάννινα
: Γιώργος Αγιούς (Κερκυραϊκή Λ.Τ.) / Γιάννης Ανδρώνης (Ο.Α.Αγίας Παρασκευής)
Βόλος
: Αΐτορ Ζερδίλας (Ο.Α.Πετρούπολης) / Νικήτας Νιάρχος (Ο.Α.Αθλητική Παιδεία)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 16
Ιωάννινα
Λαμία

Ιωάννινα: Θανάσης Μανέκας (Ο.Α.Ιωαννίνων)
Λαμία: Κωνσταντίνος Φωτεινόπουλος (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 16 ΔΙΠΛΑ
Ιωάννινα
Λαμία
Ιωάννινα: Θανάσης Μανέκας (Ο.Α.Ιωαννίνων) / Κωνσταντίνος Κατσάλης (Ο.Α.Λιτοχώρου)
Λαμία: Φίλιππος Αλεβιζόπουλος (Ο.Α.Γλυφάδας) / Γιάννης Κόρδος (Ο.Α.Γλυφάδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
Λαμία
Φιλιππιάδα
Σύρος

Λαμία: Μαριάννα Αργυροκαστρίτη (Ο.Α.Αθηνών)
Φιλιππιάδα: Γαβριέλλα Χαραλαμπίδη (Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών)
Σύρος: Ραφαέλα Φούλοπ (Α.Κ.Α.Μαραθώνα)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΔΙΠΛΑ
Λαμία
Φιλιππιάδα
Σύρος

Λαμία: Νικολέττα Αγγελάκη (Α.Σ.Α.Λάρισας) / Ευαγγελία Αναγνώστου (Ο.Α.Ιωλκός Βόλου)
Φιλιππιάδα: Γαβριέλλα Χαραλαμπίδη (Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών) / Μαρία Κάλλιστρου (Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών)
Σύρος: Ραφαέλα Φούλοπ (Α.Κ.Α.Μαραθώνα) /  Βασιλεία Γρίβα (Αίολος Α.Λ.Ιλίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14
Πάρος
Ιωάννινα
Βόλος

Πάρος: Δανάη Πετρούλα (Α.Π.Ο.Σάννυ Σπορτς Κλάμπ)
Ιωάννινα: Μαγδαληνή Αδάλογλου (Ε.Σ.Ο.Επίκουρος Πολίχνης)
Βόλος: Ναταλία Νικολοπούλου (Ο.Α.Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 ΔΙΠΛΑ
Πάρος
Ιωάννινα
Βόλος
Πάρος: Ιωάννα-Μαρία Ποδαρά (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης) / Μαριλένα Καλατζή (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης)
Ιωάννινα: Νίκη Θώδη (Α.Γ.Ο.Φιλιππιάδας) / Ελευθερία Γκόγκου (Ο.Α.Σούδας)
Βόλος: Ναταλία Νικολοπούλου (Ο.Α.Αθηνών) / Εμμανουέλα Αντωνάκη (Α.Ο.Α.Αττικός Ήλιος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16
Ιωάννινα
Λαμία

Ιωάννινα: Ηλέκτρα Πετρίδου (Ο.Α.Αθηνών)
Λαμία: Παρασκευή Μπότσα (Ο.Α.Γλυφάδας)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16 ΔΙΠΛΑ
Ιωάννινα
Λαμία
Ιωάννινα: Ηλέκτρα Πετρίδου (Ο.Α.Αθηνών) / Μαρίνα Γεννηματά (Α.Κ.Α.Μαραθώνα)
Λαμία: Παρασκευή Μπότσα (Ο.Α.Γλυφάδας) / Θεοδώρα Σολδάτου (Ο.Α.Πετρούπολης)

 

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Πρόγραμμα Δευτέρας 22 Απριλίου | Πάρος

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΤΑΜΠΛΟ
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 | Πάρος
Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 12 | Φθιωτικός Ο.Α. - Λαμία Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 12 | Φιλιππιάδα Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 | Φιλιππιάδα Ολοκληρώθηκαν

 

Φωτογραφίες

Αγόρια - Κορίτσια 14, 16 | Ιωάννινα

Αγόρια - Κορίτσια 14 | Βόλος

Αγόρια - Κορίτσια 14 | Πάρος (φωτογραφίες parostennisclub.com)

Αγόρια - Κορίτσια 12, 16 | Λαμία (φωτογραφίες lamiareport.gr)

Αγόρια - Κορίτσια 12 | Σύρος

 

Videos (από lamiareport.gr)

 Λίστα αποδοχής 2ου Πρωταθλήματος Ε2

 

Sign-In

Ο.Α.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Προκριματικά ΑΓΟΡΙΑ 14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/4 18:00-18:30

Ο.Α.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Προκριματικά ΑΓΟΡΙΑ 14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/4 13:00 - 13:30

Α.Γ.Ο.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Προκριματικά ΑΓΟΡΙΑ 12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/4 12:00 - 12:30
Προκριματικά ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/4 14:00 - 14:30

Ο.Α.ΣΥΡΟΥ

Προκριματικά ΑΓΟΡΙΑ 12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/4 16:00 - 16:30
Κυρίως Ταμπλό ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 13:30 - 14:00

ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.

Προκριματικά ΑΓΟΡΙΑ 12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/4 15:00 - 15:15
Προκριματικά ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/4 15:30 - 15:45

Ο.Α.ΠΑΡΟΥ Κυρίως Ταμπλό ΑΓΟΡΙΑ 14 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 12:30 - 13:00

 

 Προκηρύξεις
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Α.Γ.Ο.Φιλιππιάδας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Ο.Α.Ιωαννίνων
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Φθιωτικός Ο.Α.
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Ο.Α.Μαγνησίας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Φιλαθλητικός Σ.Λ.
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Ο.Α.Σύρου
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Ο.Α.Πάρου
 

Σχετικά Άρθρα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
latest-atp-videos

ΑΓΟΡΙΑ 12 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 81.0
2 ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 55.0
3 ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ 2007 55.0
4 ΚΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2007 52.0
5 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 51.5
6 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 50.5
7 ΚΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 50.0
8 ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 49.0
ΑΓΟΡΙΑ 14 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 222.0
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 208.0
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 2005 204.0
4 ΔΟΥΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 169.0
5 ΜΑΣΤΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 148.0
6 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 140.0
7 ΧΟΛΜΠΑΝ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 2005 135.0
8 ΑΣΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 120.0
ΑΓΟΡΙΑ 16 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 607.5
2 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 561.0
3 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 524.0
4 ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 396.0
5 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 376.0
6 ΖΕΡΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 372.0
7 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 350.0
8 ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 2004 317.0
ΑΓΟΡΙΑ 18 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2001 862.5
2 ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 707.5
3 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 647.5
4 ΞΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 630.0
5 ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 540.0
6 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 517.5
7 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 510.0
8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ 2002 510.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 79.5
2 ΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ-ΜΑΡΙΑ 2007 66.5
3 ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 51.5
4 ΚΕΦΑΛΑ ΖΩΗ 2007 51.5
5 ΚΑΖΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΕΥΘΥΜΙΑ 2007 50.5
6 ΣΜΥΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ 2007 49.5
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 48.5
8 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2007 48.5
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 805.0
2 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 635.0
3 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛETA 2005 293.0
4 ΑΣΛΑΝΙΣΒΙΛΙ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 240.5
5 ΝΟΒΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2005 226.0
6 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2005 221.0
7 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 189.0
8 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 184.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 805.0
2 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 635.0
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 622.5
4 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 606.0
5 ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 490.0
6 ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 372.5
7 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΣΑΠΦΩ 2003 335.0
8 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 327.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 2001 765.0
2 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 675.0
3 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 632.5
4 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΛΗ-ΕΛΕΝΗ 2002 585.0
5 ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2002 570.0
6 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 545.0
7 ΝΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 540.0
8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 532.5

Διαφήμιση

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση