tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

1ο Πρωτάθλημα Ε2 2013

E-mail Εκτύπωση

1o Πρωτάθλημα E2 2013

Το 1ο πρωτάθλημα Ε2 πραγματοποιείται στις 22-27 Μαρτίου. Το πρωτάθλημα λαμβάνει χώρα στις παρακάτω έδρες:

ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 & 14
Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών

ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
Ο.Α.Ξάνθης, Γ.Σ. "Λιβυκός Ιεράπετρας"

ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16
Ο.Α.Ρίου, Α.Ο.Α.Νέας Περάμου "Οι Τιτάνες"

ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 & ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
Ο.Α.Ρεθύμνου

ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14
Α.Ο.Α.Καβάλας

Τελευταία ενημέρωση: 26 Μαρτίου 2013, 22:21

Τελικοί Αγόρια - Κορίτσια 16 | Ρίο

Αγόρια - Κορίτσια 16 | Ρίο

Αγόρια - Κορίτσια 12 & 14 | Πάτρα (photos : patratennis.gr)

Αγόρια - Κορίτσια 12 | Ιεράπετρα

Αγόρια - Κορίτσια 14 | Καβάλα

Αγόρια - Κορίτσια 12 | Ξάνθη

Αγόρια - Κορίτσια 14 & Κορίτσια 12 | Ρέθυμνο

 ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ ΑΓΩΝΩΝ
Νικητές
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 12
Πάτρα
Ιεράπετρα
Ξάνθη
Πάτρα: Βασίλης Κούτσικος (Φθιωτικός Ο.Α.)
Ιεράπετρα: Γιώργος Μπαμπαρούτσης (Ο.Α.Αθλητική Παιδεία)
Ξάνθη: Νίκος Ράπτης (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 12 ΔΙΠΛΑ
Πάτρα
Ιεράπετρα
Ξάνθη

Πάτρα: Νίκος Μανωλόπουλος (Φθιωτικός Ο.Α.)/Βασίλης Κούτσικος (Φθιωτικός Ο.Α.)
Ιεράπετρα: Γιώργος Μπαμπαρούτσης (Ο.Α.Αθλητική Παιδεία)/Φώτης Μπαμπαρούτσης (Ο.Α.Αθλητική Παιδεία)
Ξάνθη: Νίκος Ράπτης (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος)/Θεοδώσης Λάππας (Ακαδ.Αντ.Σερρών 2008)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 14 Πάτρα
Ρέθυμνο
Καβάλα
Πάτρα: Παναγιώτης Κωσταράς (Ο.Α.Πετρούπολης)
Ρέθυμνο: Στάματης Καπίρης (Ο.Α.Αθηνών)
Καβάλα: Γιώργος Αγιούς (Κερκυραϊκή Λ.Τ.)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 14 ΔΙΠΛΑ
Πάτρα
Ρέθυμνο
Καβάλα
Πάτρα: Παναγιώτης Κωσταράς (Ο.Α.Πετρούπολης)/Γιάννης Ανδρώνης (Ο.Α.Αγίας Παρασκευής)
Ρέθυμνο: Σταμάτης Καπίρης (Ο.Α.Αθηνών)/Μιχαήλ Πηλιούνης (Ο.Α.Αθηνών)
Καβάλα: Βασίλης Βαρδάκης (Ακαδ.Αντ.Ιωαννίνων)/Αλέξανδρος Σκορίλας (Ακαδ.Αντ.Ιωαννίνων)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 16
Ρίο

Ρίο: Βασίλης Ηλιόπουλος (Α.Ο.Α.Φιλοθέης)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12: Πάτρα
Ιεράπετρα
Ξάνθη
Πάτρα: Σταματογιαννοπούλου Βασιλική (Γ.Ο.Περιστερίου Γ.Παλάσκας)
Ιεράπετρα: Βασιλική Μπαλάσκα
Ξάνθη: Γαλατεία Μεσοχωρίτη (Ο.Α.Τούμπας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΔΙΠΛΑ
Πάτρα
Ιεράπετρα
Ξάνθη

Πάτρα: Ραφαέλα Φούλοπ (Α.Κ.Α.Μ. Μαραθώνα)/Μαριάννα Αργυροκαστρίτη (Ο.Α.Αθηνών)
Ιεράπετρα: Αθηνά Κουριδάκη (Ο.Α.Χανίων)/Βασιλική Μπαλάσκα (Ο.Α.Χανίων)
Ξάνθη: Ευαγγελία Αναγνώστου (Ο.Α. Ιωλκός Βόλου)/Νικολέττα Αγγελίκη (Α.Σ.Α.Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 Πάτρα
Ρέθυμνο
Καβάλα

Πάτρα: Βασιλική Καρβούνη (Α.Ο.Α.Φιλοθέης)
Ρέθυμνο: Δανάη Πετρούλα (Α.Π.Ο. Σάννυ Σπορτς Κλαμπ))
Καβάλα
: Ελένη Μτσεντλιτζέ (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 ΔΙΠΛΑ
Πάτρα
Ρέθυμνο
Καβάλα
Πάτρα:Σταυρούλα Μαγκλάρα(Α.Γ.Ο.Φιλιππιάδας)/Νίκη Θώδη (Α.Γ.Ο.Φιλιππιάδας)
Ρέθυμνο
: Μαρία Ναούμ (Ο.Α.Χανίων)/Ευαγγελία Κοκκινάκη (Ο.Α.Χανίων)
Καβάλα
: Κατερίνα Χαρσούλα (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος)/Ουρανία Τζιάνη (Ο.Α.Μαγνησίας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16
Ρίο
Ρίο: Αναστασία Ρεντούλη (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης)

 

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α.Ξάνθης
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α.Ρίου
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Γ.Σ. "Λιβυκός Ιεράπετρας"
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Ο.Α.Νέας Περάμου "Οι Τιτάνες"
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α.Ρεθύμνου
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Ο.Α.Καβάλας

 

 Προκριματικό ταμπλό αγώνων
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  A.E.T.Νίκη Πατρών: A12, K12, Α14  Ολοκληρώθηκαν

 

  Λίστες συμμετοχών
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 12: Πάτρα | Ιεράπετρα | Ξάνθη
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 14: Καβάλα | Πάτρα | Ρέθυμνο
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Αγόρια 16: Ρίο | Καβάλα
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 12: Πάτρα | Ιεράπετρα | Ξάνθη
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 14: Καβάλα | Πάτρα | Ρέθυμνο
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Κορίτσια 16: Καβάλα | Ρίο
 

Σχετικά Άρθρα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
latest-atp-videos

ΑΓΟΡΙΑ 12 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 81.0
2 ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 55.0
3 ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ 2007 55.0
4 ΚΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2007 52.0
5 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 51.5
6 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 50.5
7 ΚΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 50.0
8 ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 49.0
ΑΓΟΡΙΑ 14 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 222.0
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 208.0
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 2005 204.0
4 ΔΟΥΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 169.0
5 ΜΑΣΤΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 148.0
6 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 140.0
7 ΧΟΛΜΠΑΝ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 2005 135.0
8 ΑΣΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 120.0
ΑΓΟΡΙΑ 16 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 607.5
2 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 561.0
3 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 524.0
4 ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 396.0
5 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 376.0
6 ΖΕΡΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 372.0
7 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 350.0
8 ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 2004 317.0
ΑΓΟΡΙΑ 18 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2001 862.5
2 ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 707.5
3 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 647.5
4 ΞΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 630.0
5 ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 540.0
6 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 517.5
7 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 510.0
8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ 2002 510.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 79.5
2 ΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ-ΜΑΡΙΑ 2007 66.5
3 ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 51.5
4 ΚΕΦΑΛΑ ΖΩΗ 2007 51.5
5 ΚΑΖΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΕΥΘΥΜΙΑ 2007 50.5
6 ΣΜΥΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ 2007 49.5
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 48.5
8 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2007 48.5
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 805.0
2 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 635.0
3 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛETA 2005 293.0
4 ΑΣΛΑΝΙΣΒΙΛΙ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 240.5
5 ΝΟΒΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2005 226.0
6 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2005 221.0
7 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 189.0
8 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 184.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 805.0
2 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 635.0
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 622.5
4 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 606.0
5 ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 490.0
6 ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 372.5
7 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΣΑΠΦΩ 2003 335.0
8 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 327.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 2001 765.0
2 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 675.0
3 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 632.5
4 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΛΗ-ΕΛΕΝΗ 2002 585.0
5 ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2002 570.0
6 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 545.0
7 ΝΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 540.0
8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 532.5

Διαφήμιση

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση