tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

3ο Ε2 29ης Εβδομάδας 2019 - Τελικά Αποτελέσματα (pics)

E-mail Εκτύπωση

e2 panellinio 3o 2019 16 9
Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα των κυρίως ταμπλό του 3ου Ε2 29ης Εβδομάδας 2019, που ολοκληρώθηκε επιτυχώς στις Γ', Ε', ΙΑ' ενώσεις.

Αποτελέσματα | Φωτογραφίες | Πρόγραμμα

Δείτε τα αποτελέσματα του 3ου Ε2 29ης Εβδομάδας, πατώντας στους παρακάτω συνδέσμους:

Γ' Ένωση
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Νικόλαος - Ιορδάνης Κίτσιος (Α.Σ.Α Πανοράματος Πυλαίας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Χρυσή Σμυρίδου (Ο.Α Σερρών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Ανδρέας Τσιρανίδης (Α.Σ Ακαδ. Πρωταθλ. Πευκών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Ευαγγελία Μίζιου (Ο.Α Νίκαια Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Δημήτρης Πάλιουρας (Α.Ο.Α Σταυρούπολης Ίφιτος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Μαρία - Ελένη Πούλκα (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Στέφανος Πουρναρόπουλος (Α.Ο.Α Αμπελ. Μενεμένης)
Δανιήλ Μανέττας (Ροδιακός Ο.Α)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Αικατερίνη Πάτσικα (Ο.Α Βικέλας Βέροιας)
Ανθία Μανωλοπούλου (Ο.Α Αλέξανδρος Βέροιας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Ιωάννης Αλεξανδρής (Α.Ο.Α Ποσειδών Θες)
Αχιλλεύς - Ραφαήλ Κουσαρίδης (Μ.Γ.Σ Απόλλων Καλαμαριάς)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Ανδρομάχη Μπαρμπαγιάννη (Α.Ο.Α Πρωταθλ. Καβάλας)
Μαρία - Ηρώ Δαφερέρα (Ο.Α Κατερίνης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Αναστάσιος Τσελέπης (Ο.Α Αριδαία)
Νίκος Ουσταμπασίδης (Α.Ο.Α Κατερίνης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Μαρία - Πασχαλίνα Σιδηροπούλου (Γ.Α.Σ Καράτε Ερμής)
Μαρία - Ελένη Πούλκα (Ο.Α Θεσσαλονίκης)
Μονά
Προκριματικά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12  Ολοκληρώθηκαν

 

Ε' Ένωση
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Μαρία Ρεντούμη (Σ.Α Ραφήνα)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Στέργιος - Αχιλέας Παπαδόπουλος (Α.Ο Καβάλας Μακεδονικός)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Δήμητρα Παππά (Α.Σ Η Πάρνηθα)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Αντώνης Μίζιος (Ο.Α Νίκαια Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Βασιλική Τρίγκα (Φθιώτικός Ο.Α)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Νικόλαος Γαβριήλ (Φθιωτικός Ο.Α)
Οδυσσέας Γελαδάρης (Ο.Α Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Μαρία Ρεντούμη (Σ.Α Ραφήνας)
Ευαγγελία - Ελένη Λαμπράκη (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Στέργιος - Αχιλέας Παπαδόπουλος (Α.Ο Καβάλας Μακεδονικός)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Δήμητρα Παππά (Α.Σ Η Πάρνηθα)
Θεοδώρα Λιάπη (Α.Σ Η Πάρνηθα)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Ιάσονας Μαυρίας (Ο.Α Μαγνησίας)
Ελευθέριος - Γεώργιος Δημόβελης (Ο.Α Φοίβος Λάρισας)

 

ΙΑ' Ένωση
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Μιχαήλ Βισβίκης (Α.Κ.Α Μαραθώνα)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Δήμητρα Παπαστράτου (Ο.Α Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Νικόλαος Μπακιρτζής (Ο.Α Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Στυλιανή Μαρινάκη (Ο.Α Σούδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Μάριος - Μαργαρίτης Σαμολαδάς (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Βασιλική - Νικολία Καμπά (Ο.Α Γουδή)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Μιχαήλ Βισβίκης (Α.Κ.Α Μαραθώνα)
Φώτης Σκαλτσόγιαννης (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif κορίτσια 12 14 Γεωργία Χατζηθωμά (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Δανάη - Ευθυμία Καζάκου (Ο.Α Πετρόπουλης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Ανδρέας Λοϊζάς (Ο.Α Γουδή)
Νικόλαος Μπακιρτζής (Ο.Α Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Μαρία - Ιωάννα Παπακωνσταντίνου (Ο.Α Καλαμάτας)
Μυρτώ Παπαλάμπρου (Α.Ε Πόρτο Ράφτη)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Γεώργιος Δαριβάκης - Κατέμπ (Ο.Α Γλυφάδας)
Γιάννης Λουκίσας (Α.Ο.Α Παπάγου)
Μονά
Προκριματικά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16  Ολοκληρώθηκαν

Φωτογραφίες:

Δείτε το πρόγραμμα της Κυριακής 21 Ιουλίου 2019 πατώντας στους συνδέσμους παρακάτω:

Γ' Ένωση (21/7)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Βέροιας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Λιτόχωρου

 

Ε' Ένωση (21/7)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Φθιωτικός Ο.Α
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Μαγνησίας

 

ΙΑ' Ένωση (21/7)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Γουδή
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Γλυφάδας

 

Δείτε αναλυτικά τα Sign-In του 3ου Ε2 29ης Εβδομάδας 2019, πατώντας στους παρακάτω συνδέσμους:

Sign-In (Γ' Ένωσης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Βέροιας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Λυτόχωρου

 

Sign-In (Ε' Ένωσης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Φθιωτικός Ο.Α

 

Sign-In (ΙΑ' Ένωσης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Γουδή
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Γλυφάδας

Δείτε αναλυτικά τις λίστες αποδοχής του 3ου Ε2 29ης Εβδομάδας  2019, πατώντας στον παρακάτω σύνδεσμο:

Λίστες Αποδοχής
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Λίστες Αποδοχής

 Δείτε αναλυτικά τις προκηρύξεις του 3ου Ε2 29ης Εβδομάδας  2019, πατώντας στους παρακάτω συνδέσμους:

Προκηρύξεις 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Γ' Ένωση
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΙΑ' Ένωση
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif E' Ένωση
 
Διαφήμιση

Σχετικά Άρθρα


Διαφήμιση
O καιρός σήμερα

Διαφήμιση