tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
 

2ο Ε2 11ης Εβδομάδας 2019 - Τελικά αποτελέσματα & Πρόγραμμα [19/03]

E-mail Εκτύπωση

ΟΑ Αλεξανδρούπολης
Ολοκληρώθηκαν τα περισσότερα ταμπλό στο 2ο Ε2 του 2019. Δείτε τους νικητές, όλα τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα, καθώς και το πρόγραμμα της σημερινής, τελευταίας ημέρας της διοργάνωσης. 

 Τελευταία Eνημέρωση: 19 Μαρτίου, 07:30

ΑποτελέσματαΠρόγραμμα | Sign - In | Λίστες Αποδοχής | Προκηρύξεις

Δείτε τα αποτελέσματα πατώντας στους συνδέσμους παρακάτω:

A' Ένωση
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Νικόλαος Γαβριήλ (Φθιωτικός ΟΑ)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Μερόπη-Μαρία Μπατζή (ΑΣ Ακαδ. Πρωτ. Πεύκων)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Στέργιος Παπαδόπουλος (ΑΟ Καβάλας Μακεδονικός)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Ανδρομάχη Μπαρμπαγιάννη (ΑΟΑ Πρωταθλ. Καβάλας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16  
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Ορέστης Σιάρκος (ΣΑ Σερρών)
Νικόλαος Γαβριήλ (Φθιωτικός ΟΑ)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Χρυσή Σμυρίδου (ΟΑ Σερρών)
Ελένη Χατζηαβραάμ (ΑΟΑ Πρωταθλ. Καβάλας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Στέργιος Παπαδόπουλος (ΑΟ Καβάλας Μακεδονικός)
Δημήτρης Χατζηνάσιος (ΑΟΑ Οι Ρακέτες)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Ευγενία Σίσκου-Στρατηλάτη (ΑΟΑ Πρωταθλ. Καβάλας)
Ανδρομάχη Μπαρμπαγιάννη (ΑΟΑ Πρωταθλ. Καβάλας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Ιάσονας Μαυρίας (ΟΑ Μαγνησίας)
Ελευθέριος-Γεώργιος Δημοβέλης (ΟΑ Φοίβος Λάρισας)
Προκριματικά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16  Ολοκληρώθηκαν

 

Δ' Ένωση
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Νικόλαος Κατσάνος (ΓΕ Πρέβεζας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Μυρτώ Πρωϊμάκη (ΟΑ Σούδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Κωνσταντίνος Μεγαλογιάννης (Αίολος Αλ. Ιλίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Μαρία Τσιρώνη (ΟΑ 3 Βήτα)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16  
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Νικόλαος Κατσάνος (ΓΕ Πρέβεζας)
Νικόλαος Κάλλιστρος (ΑΕΤ Νίκη Πατρών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Ευάγγελος Μπόγρης (Ηράκλειο ΟΑΑ)
Αναστάσιος Μανδαλενάκης (Ηράκλειο ΟΑΑ)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Ελένη Λαζαρίδου (ΓΑΣ Καράτε Ερμής)
Βικτώρια Παπαδοπούλου (Ροδιακός ΟΑ)
Προκριματικά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν

 

H' Ένωση
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16  
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16  
Προκριματικά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16  Ολοκληρώθηκαν

 

Δείτε το πρόγραμμα της Τρίτης 19 Μαρτίου 2019, πατώντας στους συνδέσμους παρακάτω:

 Α' Ενώση (19/03)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Ο.Α Ν. Περάμου Τιτάνες
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Καβάλας Αλέξανδρος
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Αλεξανδρούπολης

 

 Δ' Ενώση (19/03)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Γ.Ο Φιλιππιάδας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Άρτας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Κέρκυρας

 

 Η' Ενώση (19/03)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Σ.Α Ραφήνας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Ο.Α Φιλοθέης

 

Δείτε αναλυτικά τα Sign - In του 2ου Ε2 2019, πατώντας στους συνδέσμους παρακάτω:

 Sign-In (Α' Ενώση)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Ο.Α Ν. Περάμου Τιτάνες
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Καβάλας Αλέξανδρος
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Αλεξανδρούπολης

 

 Sign-In (Δ' Ενώση)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Γ.Ο Φιλιππιάδας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Άρτας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ο.Α Κέρκυρας

 

 Sign-In (Η' Ενώση)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Σ.Α Ραφήνας
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Α.Ο.Α Φιλοθέης

Δείτε αναλυτικά τις λίστες αποδοχής του 2ου Ε2 2019, πατώντας στους συνδέσμους παρακάτω:

Λίστες Αποδοχής
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Λίστες Αποδοχής

Δείτε αναλυτικά τις προκηρύξεις του 2ου Ε2 2019, πατώντας στους συνδέσμους παρακάτω:

Προκηρύξεις 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif A' Ένωση
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Δ' Ένωση
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif H' Ένωση
 
Διαφήμιση

Σχετικά Άρθρα


Διαφήμιση
O καιρός σήμερα

Διαφήμιση