tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Tennis in Greece | Τα νέα του Τένις | Greek Tennis News

 

1ο Ε2 2017 - Τελικά Αποτελέσματα (pics)

E-mail Εκτύπωση

1o e2 04
Δείτε τα τελικά αποτελέσματα καθώς και φωτογραφίες από το 1ου Ε2 2017 που ολοκληρώθηκε σε Ε΄, ΣΤ και Ζ΄Ενώσεις.

Τελευταία ενημέρωση: 2 Μαρτίου, 10:00

Αποτελέσματα | ΦωτογραφίεςΑνακοινώσεις | Λίστες Αποδοχής | Sign - In | Προκηρύξης - Φόρμα Δήλωσης | Ξενοδοχεία

Αποτελέσματα

Ε' Ένωση
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Απόστολος Γραμματικούλης (Ο.Α Φοίβος Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Άννα Νοβρατίδου (Α.Ο.Α Λε Ρακετ)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Φίλιππος Αστρεινίδης (Α.Ο.Α Παπάγου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Μιχαέλα Λάκη (Ο.Α Φοίβος Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Δημοσθένης Ταραμονλής (ΑΣ Νηρέας Βέροιας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Νικολέττα Αγγελάκη (Ο.Α Λάρισας)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Ιωάννης Ζαρειφόπουλος (ΑΚΑ Μαραθώνα)
Γεώργιος Δούσκος (Ο.Α Γλυφάδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Ευτυχία Σαλτίδου (ΣΑ Θεσσαλονίκης)
Άννα Νοβρατίδου (Α.Ο.Α Λε Ρακετ)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Φίλιππος Αστρεινίδης (Α.Ο.Α Παπάγου)
Θεόδωρος Μητσάκος (Α.Σ Κολλεγίου Ντερη)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Μιχαέλα Λάκη (Ο.Α Φοίβος Λάρισας)
Αθηνά Πηττά (Α.Ο.Α Σταυρούπολης Ίφιτος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Δημοσθένης Ταραμονλής (ΑΣ Νηρέας Βέροιας)
Νικόλαος Ρόζος (Ο.Α Ιωαννίνων)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Βασιλική - Μαγδαληνή Σαμαρά (Πανθρακικός Ο.Α Κομοτηνής)
Νικολέττα Αγγελάκη (Ο.Α Λάρισας)
Προκριματικά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16  Ολοκληρώθηκαν

 

ΣΤ' Ένωση
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Ανδρέας Λοϊζάς (Ο.Α Γουδή)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Νικολίνα Παρετζόγλου (Ο.Α Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Γιάννης Σταμούλος (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Φρειδερίκη Τζαμπαζίδη (Α.Σ Κολλεγίου Ντερή)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Ανδρέας Δράκος (Μ.Α.Σ Αετός Θεσ/νικης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Δήμητρα Παύλου (Ο.Α Αθηνών)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Διονύσιος Γουβέλης (Α.Ο.Α Πατρών)
Αλέξανδρος - Παναγιώτης Κουκουβές (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Ισμήνη Ζουγρά (Ζάκυνθινος Α.Ο.Α)
Νικολίνα Παρετζόγλου (Ο.Α Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Μάριος - Μαργαρίτης Σαμολάδας (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
Γιάννης Σταμούλος (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Ανδρέας Δράκος (Μ.Α.Σ Αετός Θεσ/κης)
Δημήτριος Τερτίγκας (Φθιωτικός Ο.Α)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Μαγδαληνή Αδαμοπούλου (Ο.Α Πετρούπολης)
Δήμητρα Παύλου (Ο.Α Αθηνών)
Προκριματικά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16  Ολοκληρώθηκαν

 

Ζ' Ένωση
Κυρίως Ταμπλό
Μονά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Χρήστος Σπύρου (Α.Ο Μέγας Αλέξανδρος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Ναταλία Κασσή (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Ευάγγελος Κυπριώτης (Ο.Α Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Ζωή Σπύρου (Α.Ο Μέγας Αλέξανδρος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Ιωάννης Ξυλάς (Πεύκη Γ. Καλοβελώνης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16  Βασιλική Σταματογιαννοπούλου (Ο.Α Κερατσινίου)
Διπλά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Χρήστος Σπύρου (Α.Ο Μέγας Αλέξανδρος)
Θεόδωρος Καπέλλος (ΑΣ Ακρόπολις)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Ναταλία Κασσή (Α.Ο.Α Χαϊδαρίου)
Φωτεινή - Αναστασία Πιτσίνη (Ο.Α Χαλκίδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Βασίλης Βολτυράκης (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Ευάγγελος Κυπριώτης (Ο.Α Αθηνών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Νερατζιά Κουμερτά (Α.Ο Θησέας Αγ. Δημητρίου)
Ζωή Σπύρου (Α.Ο Μέγας Αλέξανδρος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Φώτης Σταμούλος (Α.Ο.Α Ηλιούπολης)
Στυλιανός Πούτης (Ο.Α Έδεσσας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Ελένη Φασούλα (Ο.Α Γλυφάδας)
Σεμέλη - Ευγενία - Ελισάβετ Δημητρακοπούλου (Α.Σ Ακρόπολις)
Προκριματικά
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14  Ολοκληρώθηκαν
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16  Ολοκληρώθηκαν

Φωτογραφίες

Ανακοινώσεις

Οι κληρώσεις για τους αθλητές που παίζουν κυρίως ταμπλό – προκριματικά , προκριματικά ή είναι αναπληρωματικοί , η σειρά των αναπληρωματικών καθώς και η περίπτωση που κάποιοι αθλητές μένουν εκτός σε μια έδρα και μπαίνουν στη δεύτερη επιλογή τους, θα γίνουν με την τελική λίστα ανάρτησης.

Για να δείτε τις αρχικές λίστες αποδοχής του 1ου Ε2 2017 πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο:

Λίστες Αποδοχής
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Τελικές Λίστες Αποδοχής

Ώρες Sign - In

Φθιωτικός Ο.Α
  Προκριματικό Ταμπλό  Κυριώς Ταμπλό
 Αγόρια 12 Παρασκευή 24/02
14:30 - 15:00
Σάββατο 25/02
08:30 - 09:00
 Κορίτσια 12 Παρασκευή 24/02
17:30 - 18:00
Σάββατο 25/02
13:00 - 13:30

 

Ο.Α Μαγνησίας 
  Προκριματικό Ταμπλό  Κυριώς Ταμπλό
 Αγόρια 14 Παρασκευή 24/02
08:00 - 08:30
Σάββατο 25/02
08:00 - 08:30
 Κορίτσια 14 Παρασκευή 24/02
17:00 - 17:30
Σάββατο 25/02
12:00 - 12:30
 Αγόρια 16 Παρασκευή 24/02
12:00 - 12:30
Σάββατο 25/02
16:30 - 17:00
 Κορίτσια 16 Σάββατο 25/02
18:00 - 18:30
Κυριακή 26/02
14:30 - 15:00

 

Σ.Α Τρίπολης
  Προκριματικό Ταμπλό  Κυριώς Ταμπλό
 Αγόρια 12 Παρασκευή 24/02
08:00 - 08:30
Σάββατο 25/02
08:00 - 08:30
 Κορίτσια 12 Παρασκευή 24/02
11:00 - 11:30
Σάββατο 25/02
11:30 - 12:00
 Αγόρια 16 Παρασκευή 24/02
12:30 - 13:00
Σάββατο 25/02
16:00 - 16:30
 Κορίτσια 16   Κυριακή 26/02
08:00 - 08:30

Για να δείτε τις προκηρύξεις και την φόρμα δήλωσης του 1ου Ε2 2017, πατήστε στους παρακάτω συνδέσμους:

Προκηρύξεις - Φόρμα Δήλωσης 
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ε' Ένωση
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΣΤ' Ένωση
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Ζ' Ένωση
http://tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/excelx.gif Φόρμα Δήλωσης

 Για να δείτε τα προτεινόμενα, από τις Ενώσεις, Ξενοδοχεία πατήστε στους παρακάτω συνδέσμους:

Ξενοδοχεία - Ηράκλειο

Ξενοδοχεία - Βόλος

Ξενοδοχεία - Λαμία

Ξενοδοχείο - Τρίπολη

Για να δείτε τις προσφορές για την μετακίνηση των αθλητών – συνοδών πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο:

Προσφορά - Minoan Lines

 
Διαφήμιση

Σχετικά Άρθρα


Διαφήμιση
O καιρός σήμερα
Διαφήμιση

Διαφήμιση