tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

5ο Πρωτάθλημα Ε2 2014

E-mail Εκτύπωση

5o Πρωτάθλημα Juniors Κατηγορία E2 2014 - τένις

Ολοκληρώθηκαν οι αγώνες του 5ου Πρωταθλήματος Juniors κατηγορίας Ε2. Οι αγώνες έλαβαν μέρος από τις 09 - 15 Οκτωβρίου. Ακολουθεί η λίστα των νικητών καθώς και φωτογραφίες από τους διοργανωτές ομίλους.

Προκηρύξεις | Λίστα συμμετοχών | Sign-In | Ταμπλό | Φωτογραφίες

Αγόρια - Κορίτσια 14, 16
Α.Ο.Α. Χαϊδαρίου

Αγόρια - Κορίτσια 12
Α.Ο.Α. Ηλιούπολης

Αγόρια - Κορίτσια 12, 14, 16
Α.Ε.Τ. Νίκη Πατρών

Αγόρια - Κορίτσια 12
Σ.Α. Σερρών

Αγόρια - Κορίτσια 14, 16
Ο.Α. Ξάνθης

Α.Ο.Α. Χαϊδαρίου
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Πέτρος Ιωαννίδης (Α.Ο.Α.Φιλοθέης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Διπλά Λαμπρός Λαζόπουλος (Α.Ο.Α.Φιλοθέης) / Πέτρος Ιωαννίδης (Α.Ο.Α.Φιλοθέης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Νικήτας Νιάρχος (Ο.Α.Αθλητική Παιδεία)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Διπλά Στέφανος Τζελάτης (Α.Κ.Α.Μαραθώνα) / Χρήστος Σπέντζος (Α.Κ.Α.Μαραθώνα)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Καλλιόπη Γκούσκου (Α.Ο.Α.Φιλοθέης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Διπλά Μαριάννα Αργυροκαστρίτη (Α.Σ.Κολλεγίου Ντέρη) / Έλενα-Μαρία Παπακωνσταντίνου (Φθιωτικός Ο.Α.)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Δανάη Πετρουλά (Α.Π.Ο.Σάννυ Σπορτς Κλάμπ)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16  Διπλά Ιωάννα Τσιάρα (Ο.Α.Πετρούπολης) / Ελένη Ζουρίδη (Α.Π.Ο.Σάννυ Σπορτς Κλάμπ)

 

A.Ο.Α. Ηλιούπολης
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Άγγελος Καραχάλιος (Ο.Α.Χανίων)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Διπλά Στέλιος Παπακωστόπουλος (Α.Ο.Αργυρούπολης) / Φώτης Σταμούλος (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Μαγδαλινή Αδαμοπούλου (Ο.Α.Πετρούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Διπλά Άννα-Μικαέλα Μαντωνανάκη (Ο.Α.Αθλητ.Παιδεία) / Άννα Κατράλη (Ο.Α.Αθηνών)

 

A.E.T.Νίκη Πατρών
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Αλέξανδρος Ντίντο (Ο.Α.Γλυφάδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Διπλά Θεόδωρος Μητσάκος (Ρήγας Α.Ο.Α.Αργολίδας) / Χρήστος Πανταζίδης (Ο.Α.Καλαμάτας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Χρυσοβαλάντης Ταμιωλάκης (Ηράκλειο Ο.Α.& Α.)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Διπλά Στέφανος Βουτσινός (Ο.Α.Γουδίου) / Ασημάκης Καραγεωργάς (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16

Ανδρέας Καρδάρης (Ο.Α.Αθηνών)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Ελένη Φασούλα (Ο.Α.Γλυφάδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Μαρία Κάλλιστρου (Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Αφροδίτη Τζανοπούλου (Γ.Ο.Παλάσκα)

 

Σ.Α. Σερρών
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Παύλος-Λούης Μπαλάφας (Α.Σ.Α.Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 12 Διπλά Δημήτρης Πάλιουρας (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος) / Αλκιβιάδης Παπανίκος (Σ.Α.Σερρών)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Μελπομένη Κίτση (Σ.Α.Ελασσόνας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 12 Διπλά Κατερίνας Χαλβαντζή (Σ.Α.Σερρών) / Μαρία-Ζάνα Κακαρίδη (Σ.Α.Σερρών)

 

Ο.Α. Ξάνθης
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Δημήτρης Τέρτιγκας (Φθιωτικός Ο.Α.)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 14 Διπλά Ανδρέας Δράκος (Μ.Α.Σ.Αετός Θεσσαλονίκης) / Στρατής Μιχαηλίδης (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Δημήτρης Πιτσίνης (Ο.Α.Κερατσινίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Αγόρια 16 Διπλά Δημήτρης Πιτσίνης (Ο.Α.Κερατσινίου) / Οδυσσέας Παπαϊωάννου (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Ευαγγελία Αναγνώστου (Ο.Α.Ιωλκός Βόλου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 14 Διπλά Σοφία Καρπουζά (Ο.Α.Μαγνησίας) / Ευαγγελία Αναγνώστου (Ο.Α.Ιωλκός Βόλου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif Κορίτσια 16 Νικολέτα Αντωνίου-Καραδεμητρού (Ο.Α.Βόλου)

Φωτογραφίες
Α.Ο.Α.Χαϊδαρίου

Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών

Σ.Α.Σερρών

Ο.Α.Ξάνθης

Sign-In

Α.Ο.Α.Ηλιούπολης
 Παρασκευή 10/10  Σάββατο 11/10
 Προκριματικό ταμπλό  Κυρίως ταμπλό
 Αγόρια 12  08.00 - 08.30 08.00 - 08.30
 Κορίτσια 12  09.30 - 10.00  11.00 - 11.30

 

Α.Ο.Α.Χαϊδαρίου 
 Παρασκευή 10/10  Σάββατο 11/10  Κυριακή 12/10
 Προκριματικό ταμπλό  Κυρίως ταμπλό  Προκριματικό ταμπλό Κυρίως ταμπλό Κυρίως ταμπλό
 Α-14 08.30 - 09.00 08.30 - 09.00
 Κ-14 11.00 - 11.30  11.00 - 11.30
 Α-16  16.00 - 16.30  17.00 - 17.30
 Κ-16 14.00 - 14.30  10.00 - 10.30

 

Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών  
 Σάββατο 11/10
 Προκριματικό ταμπλό  Κυρίως ταμπλό
 Αγόρια 12  08.15 - 08.45 08.15 - 08.45
 Κορίτσια 12  12.00 - 12.30
 Αγόρια 14  11.30 - 12.00
 Κορίτσια 14  13.00 - 13.30
 Αγόρια 16  13.00 - 13.30
 Κορίτσια 16  13.00 - 13.30

 

Σ.Α.Σερρών
 Παρασκευή 10/10  Σάββατο 11/10
 Προκριματικό ταμπλό  Κυρίως ταμπλό
 Αγόρια 12  08.15 - 08.45 08.15 - 08.45
 Κορίτσια 12  12.15 - 12.45  12.30 - 13.00

 

Ο.Α.Ξάνθης
 Σάββατο 11/10
 Κυρίως ταμπλό
 Αγόρια 14 08.30 - 09.00
 Κορίτσια 14  11.00 - 11.30
 Αγόρια 16 14.00 - 14.30
 Κορίτσια 16 17.00 - 17.30

 

Λίστα συμμετοχών
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Λίστα συμμετοχών

 

Λίστα συμμετοχών
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Λίστα συμμετοχών

 

Προκηρύξεις
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Α.Ο.Α.Χαϊδαρίου
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Α.Ο.Α.Ηλιούπολης
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Σ.Α.Σερρών
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif  Ο.Α.Ξάνθης
 

Σχετικά Άρθρα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Διαφήμιση

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση