tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

Η ώρα των Masters!

E-mail Εκτύπωση

Junior Masters 2013

Στον Ο.Α.Χαλκίδας θα πραγματοποιηθεί το πρωτάθλημα Junior Masters 2013. Η διοργάνωση θα λάβει μέρος από τις 27-30 Δεκεμβρίου. Δείτε όλη τη λίστα των υποψήφιων Junior Masters,

 Προκηρύξη - Τελική λίστα συμμετοχής
 Προκήρυξη  Προκήρυξη
 Προκήρυξη  Λίστα συμμετοχής
 Προκήρυξη  Πρόσκληση ΕΦΟΑ

 

Αγόρια 12
1 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2001 Γ.Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ
2 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
3 ΛΑΠΠΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 2001 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΤΙΣΦ.ΣΕΡΡΩΝ 2008
4 ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 Α.Ο.Α.ΣΤΑΥΡΟΥΡΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ
5 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2001 Ο.Α.ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
6 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΦΙΛΑΘΛΗΤ.ΣΥΛ.ΛΑΜΙΑΣ
7 ΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2001 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
8 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
9 ΡΟΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 Ο.Α.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10 ΦΟΥΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2002 ΠΕΥΚΗ Γ. ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ

 

Κορίτσια 12
1 ΑΡΚΑΔΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ 2001 Α.Ο.Α.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
2 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 Γ.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑΣ
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 2001 Α.Ε.Τ.ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ
4 ΦΟΥΛΟΠ ΡΑΦΑΗΛΙΑ – ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2001 Α.Κ.Α.ΜΑΡΑΘΩΝΑ
5 ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2001 Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 Ο.Α.ΙΩΛΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
7 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΣΑΠΦΩ 2003 Ο.Α.ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
8 ΚΑΛΛΙΣΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Α.Ε.Τ.ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ
9 ΜΕΣΟΧΩΡΙΤΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ 2001 Ο.Α.ΤΟΥΜΠΑΣ

 

Αγόρια 14
1 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΡΟΛΗΣ
2 ΚΑΠΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1999 Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
3 ΣΚΟΡΙΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΑΚΑΔ.ΑΝΤΙΣΦ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 ΑΓΙΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΗ Λ.Τ.
5 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2001 Γ.Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ
6 ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 Ο.Α.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
7 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2001 Ο.Α.ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
8 ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 Ο.Α.ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
9 ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999 Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ
10 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.

 

Κορίτσια 14
1 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
3 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΑΝΑΗ 2000 Α.Π.Ο.ΣΑΝΝΥ ΣΠΟΡΣΤ ΚΛΑΜΠ
4 ΠΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1999 Ο.Α.ΓΟΥΔΙΟΥ
5 ΑΡΚΑΔΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ 2001 Α.Ο.Α.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
6 ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1999 Ε.Σ.Ο.ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
7 ΛΟΥΚΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΝΙΚΗ 1999 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
8 ΝΑΟΥΜ ΜΑΡΙΑ 1999 Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ
9 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 Γ.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛΑΣΚΑΣ
10 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 2001 Α.Ε.Τ.ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ

 

Αγόρια 16
1 ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 Ο.Α.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1998 Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ
4 ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1998 Ο.Α.ΤΟΥΜΠΑΣ
5 ΣΚΑΛΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ
6 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
7 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Ο.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8 ΜΑΝΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998 Ο.Α.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9 ΣΚΟΡΙΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 Α.Α.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 Α.Ο.ΤΑΤΟΪΟΥ
11 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
12 ΚΑΠΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1999 Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
13 ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Ο.Α.ΛΙΤΟΧΩΡΙΟΥ

 

Κορίτσια 16
1 ΑΥΓΕΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 1998 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΛΕΝΗ 1998 Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ
3 ΡΕΝΤΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1997 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
4 ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
5 ΚΑΠΕΛΛΑ ΑΛΙΚΗ 1997 Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6 ΜΠΟΤΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1998 Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
8 ΚΩΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
9 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 1998 Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
10 ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1998 Α.Σ.Α.ΛΑΡΙΣΑΣ
11 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1998 Ο.Α.ΝΙΚΑΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
12 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ
13 ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1999 Ε.Σ.Ο.ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
14 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΑΝΑΗ 2000 Α.Π.Ο.ΣΑΝΝΥ ΣΠΟΡΣΤ ΚΛΑΜΠ

 

Αγόρια 18
1 ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 Ο.Α.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1996 Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ
4 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1998 Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ
5 ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1998 Ο.Α.ΤΟΥΜΠΑΣ
6 ΣΧΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1997 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
7 ΣΚΑΛΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ
8 ΓΚΟΝΤΣΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1996 Ο.Α.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 Α.Ο.Α.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
10 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
11 ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996 Α.Ο.Α.ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ
11 ΣΙΡΠΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1996 Ο.Α.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

Κορίτσια 18
1 ΑΥΓΕΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 1998 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
1 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΛΕΝΗ 1998 Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ
3 ΡΕΝΤΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1997 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
5 ΜΠΟΤΣΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1996 Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6 ΚΑΠΕΛΛΑ ΑΛΙΚΗ 1997 Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7 ΚΟΚΚΟΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1995 Α.Ο.Α.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
8 ΣΙΔΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 Α.Ο.ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
9 ΜΑΡΚΕΣΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1995 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
10 ΜΠΟΤΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1998 Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
11 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
12 ΚΩΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Με κόκκινο σημειώνονται οι αναπληρωματικοί αθλητές.

Sign in
Κατηγορία Sign in Έναρξη Αγώνων
Αγόρια 12 Πέμπτη 27/12 10.00-10.15 Πέμπτη 27/12 10.30
Κορίτσια 12 Πέμπτη 27/12 10.15-10.30 Πέμπτη 27/12 10.30
Αγόρια 14 Πέμπτη 27/12 11.30-11.45 Πέμπτη 27/12 12.00
Κορίτσια 14 Πέμπτη 27/12 13.30-13.45 Πέμπτη 27/12 14.00
Αγόρια 16 Πέμπτη 27/12 15.00-15.15 Πέμπτη 27/12 15.30
Κορίτσια 16 Πέμπτη 27/12 16.30-16.45 Πέμπτη 27/12 17.00
Αγόρια 18 Πέμπτη 27/12 18.00-18.15 Πέμπτη 27/12 18.30
Κορίτσια 18 Πέμπτη 27/12 10.30-19.45 Πέμπτη 27/12 20.00
 

Σχετικά Άρθρα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
latest-atp-videos

ΑΓΟΡΙΑ 12 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 81.0
2 ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 55.0
3 ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ 2007 55.0
4 ΚΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2007 52.0
5 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 51.5
6 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 50.5
7 ΚΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 50.0
8 ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 49.0
ΑΓΟΡΙΑ 14 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 222.0
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 208.0
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 2005 204.0
4 ΔΟΥΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 169.0
5 ΜΑΣΤΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 148.0
6 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 140.0
7 ΧΟΛΜΠΑΝ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 2005 135.0
8 ΑΣΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 120.0
ΑΓΟΡΙΑ 16 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 607.5
2 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 561.0
3 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 524.0
4 ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 396.0
5 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 376.0
6 ΖΕΡΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 372.0
7 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 350.0
8 ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 2004 317.0
ΑΓΟΡΙΑ 18 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2001 862.5
2 ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 707.5
3 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 647.5
4 ΞΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 630.0
5 ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 540.0
6 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 517.5
7 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 510.0
8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ 2002 510.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 79.5
2 ΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ-ΜΑΡΙΑ 2007 66.5
3 ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 51.5
4 ΚΕΦΑΛΑ ΖΩΗ 2007 51.5
5 ΚΑΖΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΕΥΘΥΜΙΑ 2007 50.5
6 ΣΜΥΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ 2007 49.5
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 48.5
8 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2007 48.5
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 805.0
2 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 635.0
3 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛETA 2005 293.0
4 ΑΣΛΑΝΙΣΒΙΛΙ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 240.5
5 ΝΟΒΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2005 226.0
6 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2005 221.0
7 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 189.0
8 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 184.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 805.0
2 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 635.0
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 622.5
4 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 606.0
5 ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 490.0
6 ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 372.5
7 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΣΑΠΦΩ 2003 335.0
8 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 327.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 2001 765.0
2 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 675.0
3 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 632.5
4 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΛΗ-ΕΛΕΝΗ 2002 585.0
5 ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2002 570.0
6 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 545.0
7 ΝΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 540.0
8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 532.5

Διαφήμιση

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση