tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Τσιτσιπας - Σακκαρη

Διαφήμιση
Διαφήμιση
 

6ο Πρωτάθλημα Ε2

E-mail Εκτύπωση

6ο πρωτάθλημα Juniors Κατηγορία Ε2

Το 6ο πρωτάθλημα Juniors κατηγορίας Ε2 πραγματοποιείται στις 08 - 13 Νοεμβρίου στις έδρες που αναγράφονται παρακάτω:

Δ' Ένωση
Ο.Α.Άρτας | Αγόρια - Κορίτσια 12, 16
Ο.Α.Θεσπρωτίας | Αγόρια - Κορίτσια 14

ΣΤ' Ένωση
Σ.Α.Τρίπολης | Αγόρια - Κορίτσια 12
Α.Ε.Κ.Τρίπολης | Αγόρια - Κορίτσια 14
"Ρήγας" Α.Ο.Α. Αργολίδας | Αγόρια - Κορίτσια 16

Ζ΄Ένωση
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α | Αγόρια - Κορίτσια 12, 14, 16

Κυρίως ταμπλό Νικητές
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 12
Ο.Α.Άρτας
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α
Σ.Α.Τρίπολης
Ο.Α.Άρτας: Τάσος Ρουσμένης (Ο.Α.Ιωλκός Βόλου)
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α: Χρυσοβαλάντης Ταμιωλάκης (Ηράκλειο Ο.Α.&Α.)
Σ.Α.Τρίπολης: Χάρης Φούζας (Πεύκη Γ.Καλοβελώνης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 12 ΔΙΠΛΑ
Ο.Α.Άρτας
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α
Σ.Α.Τρίπολης
Ο.Α.Άρτας: Βασίλης Καραθανάσης (Α.Γ.Ο.Φιλιππιάδας) / Παντελής Καραγιάννης (Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών)
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α: Τάσος Παρίσσης (Ροδιακή Ακαδ.Αντισφ.) / Αντώνης Ματσαμάκης (Ο.Α.Χανίων)
Σ.Α.Τρίπολης: Μάξιμος Μπαλτάς (Α.Κ.Α.Μαραθώνα) / Κωνσταντίνος Ράπτης (Σ.Α.Ραφήνας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 14
Α.Ε.Κ.Τρίπολης
Ο.Α.Θεσπρωτίας
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α
Α.Ε.Κ.Τρίπολης: Μιχάλης Σακελαρίδης (Ο.Α.Αγίας Παρασκευής)
Ο.Α.Θεσπρωτίας: Οδυσσέας Παπαϊωάννου (Μ.Γ.Σ.Καλαμαριά)
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α: Σπύρος Ναούμ (Ο.Α.Χανίων)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 14 ΔΙΠΛΑ
Α.Ε.Κ.Τρίπολης
Ο.Α.Θεσπρωτίας
Α.Ε.Κ.Τρίπολης: Πέτρος Τσιτσιπάς (Ο.Α.Γλυφάδας) / Βαγγέλης Φραγκίστας (Ο.Α.Βουλιαγμένης Μικροί Άσσοι)
Ο.Α.Θεσπρωτίας: Οδυσσέας Παπαϊωάννου (Μ.Γ.Σ.Καλαμαριά) / Χρήστος-Παναγιώτη Δαγκλής (Α.Σ.Α.Λάρισας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 16
Ο.Α.Άρτας
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α
"Ρήγας" Α.Ο.Α. Αργολίδας

Ο.Α.Άρτας: Αλέξανδρος Σκορίλας (Ακαδ.Αντισφ.Ιωαννίνων)
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α: Γιάννης-Μάριος Κοκκινάκης (Ο.Α.Χανίων)
"Ρήγας" Α.Ο.Α. Αργολίδας: Ανδρέας-Αλέξανδρος Δελής ("Ρήγας" Α.Ο.Α.Αργολίδας)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΑΓΟΡΙΑ 16 ΔΙΠΛΑ
"Ρήγας" Α.Ο.Α. Αργολίδας
"Ρήγας" Α.Ο.Α. Αργολίδας: Ανδρέας-Αλέξανδρος Δελής ("Ρήγας" Α.Ο.Α.Αργολίδας) / Χρίστος-Ερρίκος Δελής ("Ρήγας" Α.Ο.Α.Αργολίδας)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
Ο.Α.Άρτας
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α
Σ.Α.Τρίπολης

Ο.Α.Άρτας: Μαρία Κάλλιστρου (Α.Ε.Τ.Νίκη Πατρών)
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α: Στεφανία-Βασιλική Κυπραίου (Α.Ο.Α.Σταυρούπολης Ίφιτος)
Σ.Α.Τρίπολης: Βασιλεία Γρίβα (Αίολος Α.Λ.Ιλίου)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΔΙΠΛΑ
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α
Σ.Α.Τρίπολης

"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α: Αλεξάνδρα Κώστα-Φώτη (Ροδιακή Ακαδ.Αντισφ.) / Παρασκευή Παπαδημήτρη (Ροδιακή Ακαδ.Αντισφ.)
Σ.Α.Τρίπολης: Βασιλική Τσιολακίδου (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης) / Ευρυδίκη Παλαιολόγου (Α.Ο.Α.Ηλιούπολης)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14
Α.Ε.Κ.Τρίπολης
Ο.Α.Θεσπρωτίας

Α.Ε.Κ.Τρίπολης: Μαριλή Κανελλοπούλου (Α.Ο.Τατοΐου)
Ο.Α.Θεσπρωτίας: Ελένη Καμπάνταη (Α.Σ.Πέρα)

http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 ΔΙΠΛΑ
Ο.Α.Θεσπρωτίας
Ο.Α.Θεσπρωτίας: Ελένη Καμπάνταη (Α.Σ.Πέρα) / Αναστασία Παρασκευούδη (Πανθρακικός Ο.Α.Κομοτηνής)
http://www.tennisnews.gr/components/com_attachments/media/icons/pdf.gif ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16
Ο.Α.Άρτας
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α
"Ρήγας" Α.Ο.Α. Αργολίδας

Ο.Α.Άρτας: Αναστασία Παλάσκα (Ο.Α.Μαγνησίας)
"Ηράκλειο" Ο.Α. & Α: Ευγενία Κοκκινάκη (Ο.Α.Χανίων)
"Ρήγας" Α.Ο.Α. Αργολίδας: Ηλέκτρα Πετρίδου (Ο.Α.Αθηνών)

Φωτογραφίες από Α.Ε.Κ.Τρίπολης

Φωτογραφίες από Δ΄ένωση

Φωτογραφίες από "Ηράκλειο" Ο.Α. & Α

Φωτογραφίες από "Ρήγας" Α.Ο.Α. Αργολίδας

Sign-in
pdf Sign-in

Α.Ε.Κ.Τρίπολης
H ΕΦΟΑ, η ΣΤ΄ Ένωση Σωματείων Αντισφαίρισης Πελοποννήσου και η Οργανωτική Επιτροπή των αγώνων του 6ου Ε2 που θα διεξαχθεί στην Τρίπολη από την ΑΕΚ Τρίπολης, ανακοινώνουν ότι το sign in στο κυρίως ταμπλό του 6ου Ε2 που θα γίνει στην ΑΕΚ Τρίπολης αλλάζει. Πιο συγκεκριμένα αντί για την Κυριακή 10/11/2013 μεταφέρεται για το Σάββατο 9/11/2013.

Προκηρύξεις
pdf  Ο.Α.Άρτας
pdf  Ο.Α.Θεσπρωτίας
pdf  Σ.Α.Τρίπολης
pdf  Α.Ε.Κ.Τρίπολης
pdf  "Ρήγας" Α.Ο.Α. Αργολίδας
pdf  "Ηράκλειο" Ο.Α. & Α
 
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
latest-atp-videos

ΑΓΟΡΙΑ 12 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 81.0
2 ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 55.0
3 ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ 2007 55.0
4 ΚΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2007 52.0
5 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 51.5
6 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 50.5
7 ΚΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 50.0
8 ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 49.0
ΑΓΟΡΙΑ 14 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 222.0
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 208.0
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 2005 204.0
4 ΔΟΥΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 169.0
5 ΜΑΣΤΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 148.0
6 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 140.0
7 ΧΟΛΜΠΑΝ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 2005 135.0
8 ΑΣΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 120.0
ΑΓΟΡΙΑ 16 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 607.5
2 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 561.0
3 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 524.0
4 ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 396.0
5 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 376.0
6 ΖΕΡΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 372.0
7 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 350.0
8 ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 2004 317.0
ΑΓΟΡΙΑ 18 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2001 862.5
2 ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 707.5
3 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 647.5
4 ΞΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 630.0
5 ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 540.0
6 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 517.5
7 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 510.0
8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ 2002 510.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 79.5
2 ΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ-ΜΑΡΙΑ 2007 66.5
3 ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 51.5
4 ΚΕΦΑΛΑ ΖΩΗ 2007 51.5
5 ΚΑΖΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΕΥΘΥΜΙΑ 2007 50.5
6 ΣΜΥΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ 2007 49.5
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 48.5
8 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2007 48.5
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 805.0
2 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 635.0
3 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛETA 2005 293.0
4 ΑΣΛΑΝΙΣΒΙΛΙ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 240.5
5 ΝΟΒΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2005 226.0
6 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2005 221.0
7 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 189.0
8 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 184.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 805.0
2 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 635.0
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 622.5
4 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 606.0
5 ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 490.0
6 ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 372.5
7 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΣΑΠΦΩ 2003 335.0
8 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 327.0
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18 | 3η εβδομάδα | όλη η λίστα
A/A Ονοματεπώνυμο Ημ.Γεν. Βαθμοί
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 2001 765.0
2 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 675.0
3 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 632.5
4 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΛΗ-ΕΛΕΝΗ 2002 585.0
5 ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2002 570.0
6 ΠΗΤΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 545.0
7 ΝΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 540.0
8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 532.5

Διαφήμιση

Διαφήμιση