tennisnews.gr - Το Τένις στην Ελλάδα | Tennis in Greece | Τα νέα του Τένις | Greek Tennis News

Διαφήμιση
 

Koufalia Cup: Τα αποτελέσματα του 1ου γύρου

E-mail Εκτύπωση

koufalia
Πολλά ελληνόπουλα αγωνίζονται αυτή την εβδομάδα στα Κουφάλια, για το διεθνές τουρνουά της Tennis Europe, Koufalia Cup. Δείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα του 1ου γύρου και το σημερινό πρόγραμμα.

Στον 2ο γύρο του μονού αγοριών U16, προκρίθηκαν οι Βαγγέλης Κυπριώτης, Γιάννης Κουντουράκης, Αριστείδης Δημητρίου, Παύλος Μπαλάφας, Φώτης Αντωνιάδης, Δημήτρης Μπινόπουλος, Χρήστος Νικολούλης, Πασχάλης Μιχαλόπουλος, Ιάσονας Κωσταρίδης, Γιώργος Παπασπυρόπουλος, Κωνσταντίνος Τερλεμές, Βασίλης Βολτυράκης, Αδαμάντιος Σταύρακας, Ηρακλής Γερούσης και Βαγγέλης Μπόγρης.

Στο μονό των κοριτσιών U16, στη φάση των "16" προκρίθηκαν οι Στυλιανή Ρουσσοπούλου, Μαρία Ελένη Πούλκα, Μαρία Γεωργιάδου, Μάρθα Δαλαπάσχου, Ελένη Κωστάκη, Άννα Νοβρατίδου, Μαρία Μετζινέλη, Μαρία Σιδηροπούλου και Κατερίνα Ζαφειροπούλου.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Τρίτης:

ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΙΩΝ 16:
Βαγγέλης Κυπριώτης - Σπύρος Τερλεμές 6-1, 6-1
Γιάννης Κουντουράκης - Φίλιππος Δημητριάδης 7-6 (2), 6-0
Αριστείδης Δημητρίου - Αναστάσιος Ζησόπουλος 6-2, 6-0
Παύλος Μπαλάφας - Ioannina Von Meyenburg 6-3, 6-3
Φώτης Αντωνιάδης - Γιάννης Σταμούλος 7-6 (1), 4-6, 7-5
Δημήτρης Μπινόπουλος - Γιάννης Κρυωνάς 6-1, 6-0
Χρήστος Νικολούλης - Γιάννης Παναγιωτίδης 6-2, 6-0
Πασχάλης Μιχαλόπουλος - Αλκιβιάδης Παπανίκος 7-6, ret.
Ιάσονας Κωνσταντίνος Κωσταρίδης - Δημήτρης Παλιούρας 6-2, 6-3
Γιώργος Παπασπυρόπουλος - Παναγιώτης Χούσος 6-3, 4-6, 6-4
Κωνσταντίνος Τερλεμές - Μιχάλης Χατζηγεωργίου 7-6 (5), 6-1
Βασίλης Βολτυράκης - Τάσος Τσελεπής 6-1, 6-0
Αδαμάντιος Σταύρακας - Αγησίλαος Σερεμέτης 6-0, 6-2
Ηρακλής Γερούσης - Marko Stoilkovski 6-3, 6-3
Βαγγέλης Μπόγρης - Φίλιππος Ζαχιώτης 1-6, 7-5, 7-6 (3)
Alexandru Ioan Stupar - Αχιλλέας Αδαλόγλου 6-0, 6-0

ΜΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 16:
Στυλιανή Ρουσσοπούλου - Lolita Gukasyan 5-7, 6-3, 6-1
Μαρία Ελένη Πούλκα - Ana Mihaela Gavrilescu 5-7, 6-1, 6-0
Μαρία Γεωργιάδου - Μαρία Θεοχάρη 6-0, 6-3
Μάρθα Δαλαπάσχου - Arina Yuvchenko 6-2, 6-2
Ελένη Κωστάκη - Αναστασία Τσουκνένκο 6-0, 6-0
Άννα Νοβρατίδου - Anastasia Savanina 6-2, 1-6, 6-0
Μαρία Μετζινέλη - Eva Elina 7-5, 6-3
Μαρία Πασχαλίνα Σιδηροπούλου - Daria Artemyeva 7-6 (6), 5-7, 6-1
Κατερίνα Ζαφειροπούλου - Χρυσή Φραγκοπούλου 6-0, 6-0
Alexia Lavinia Puiac - Κατερίνα Ρουσσοπούλου 6-1, 6-0
Bianca Maria Gheorghe - Χρυσάνθη Παπαγιάννη 6-0, 6-0
Andreea Alexandra Lila - Ευγενία Μουρουτσού 6-3, 6-1

Το πρόγραμμα της Τετάρτης (2ος γύρος)

 
Διαφήμιση

Διαφήμιση

Διαφήμιση

Σχετικά Άρθρα

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Διαφήμιση
ote nov 2016 300x80

Διαφήμιση
latest-atp-videos

charitonidis-thecoach


Διαφήμιση

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση